Free shipping for orders over €100

FREE RETURNS

AKTUALNOŚCI LATO 2025

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O DYNAMICZNYM TREKKINGU.
WYPOSAŻONE W SYSTEMEM ADAPTACJI PODESZWY DO PODŁOŻA.

ADAPTA SD GTX

ADAPTACJA / LEKKOŚĆ / KOMFORT

TECHNOLOGIES

 • ELICA

  ELICA TO ZINTEGROWANY SYSTEM SKŁADAJĄCY SIĘ Z KOPYTA – WKŁADKI – ŚRÓDPODESZWY – PODESZWY ZEWNĘTRZNEJ, KTÓRY DOKŁADNIE DOPASOWUJE SIĘ DO ANATOMICZNEGO KSZTAŁTU PODESZWY STOPY I DO NORMALNEGO NACHYLENIA PIĘTY I PRZEDSTOPIA W CELU ZMNIEJSZENIA UDERZEŃ I OBCIĄŻENIA

 • GORE-TEX

  UMIARKOWANA IZOLACJA ZAPEWNIAJĄCA SUCHOŚĆ I WYGODĘ STÓP PODCZAS AKTYWNOŚCI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU W RÓŻNYCH WARUNKACH POGODOWYCH. KLUCZOWE ZALETY:
  • UMIARKOWANA IZOLACJA DLA ZMIENIAJĄCYCH SIĘ WARUNKÓW
  • OPTYMALNE POŁĄCZENIE ODDYCHALNOŚCI I IZOLACJI UTRZYMUJE TEMPERATURĘ I SUCHOŚĆ STÓP, NAWET PRZY NIEPRZEWIDYWALNEJ POGODZIE
  • TRWAŁA WODOSZCZELNA OCHRONA.

WSZECHSTRONNE I IDEALNE NA KAŻDĄ PRZYGODĘ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU.

WYKONANE Z MATERIAŁÓW Z RECYKLINGU, BEZ UŻYCIA SKÓR ZWIERZĘCYCH.

OMNIA V-LIGHT GTX

WSZECHSTRONNOŚĆ / KOMFORT / ZAPROJEKTOWANE

DESIGNED TO REDUCE

OMNIA V-LIGHT GTX TO PRZYKŁAD ZAANGAŻOWANIA AKU W BADANIE ROZWIĄZAŃ PROJEKTOWYCH O ZMNIEJSZONYM WPŁYWIE NA ŚRODOWISKO.

MATERIAŁY CHOLEWKI

CHOLEWKA WYKONANA JEST W CAŁOŚCI Z MATERIAŁÓW Z RECYKLINGU I BEZ UŻYCIA MATERIAŁÓW POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO. ELEMENTY WODOODPORNE NIE ZAWIERAJĄ PFAS, PODOBNIE JAK WODOODPORNA WYŚCIÓŁKA GORE-TEX WYKONANA Z EPE.

MATERIAŁY PODESZWY

DWIE GĘSTOŚCI KLINA I BIEŻNIKA SĄ WSPÓŁFORMOWANE W CELU OGRANICZENIA ZASTOSOWANIA KLEJÓW. WYKORZYSTANY MATERIAŁ EVA JEST CZĘŚCIOWO NA BAZIE BIO. BIEŻNIK WYKONANY JEST Z GUMY CZĘŚCIOWO POZYSKIWANEJ Z RECYKLINGU.

TECHNOLOGIES

 • ELICA

  ELICA TO ZINTEGROWANY SYSTEM SKŁADAJĄCY SIĘ Z PRZYSZWY

  PŁYTY PODPODESZWY – ŚRÓDPODESZWY – PODESZWY ZEWNĘTRZNEJ, KTÓRY DOKŁADNIE DOPASOWUJE SIĘ DO ANATOMICZNEGO KSZTAŁTU PODESZWY STOPY I DO NORMALNEGO NACHYLENIA PIĘTY I PRZEDSTOPIA W CELU ZMNIEJSZENIA UDERZEŃ I OBCIĄŻENIA

 • PODESZWA TENUTA

  SPECJALNA MIESZANKA OPRACOWANA PRZEZ AKU PRZEZNACZONA DO UŻYTKU MIESZANEGO I TERENOWEGO, ZAPEWNIAJĄCA DOSKONAŁĄ PRZYCZEPNOŚĆ NA GŁADKICH I MOKRYCH NAWIERZCHNIACH.

  OBSZAR GĘSTYCH WYPUSTEK W WEWNĘTRZNEJ PRZEDNIEJ CZĘŚCI, ABY DOPASOWAĆ STOPĘ DO PEDAŁÓW ROWERU ELEKTRYCZNEGO, MOCNA KONSTRUKCJA WYPUSTEK, ZAPEWNIAJĄCA WYDAJNOŚĆ PODCZAS SZYBKICH PIESZYCH WĘDRÓWEK.

SĄ DOSTĘPNE WSZYSTKIE KOLORY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Ewolucja modelu Rock, ulepszona wydajność w zakresie dopasowania i komfortu.

DOWNLOAD AREA